What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dünyanın En Büyük Tableti Türkiye'den!

65 inçlik Android tablet, İstanbul temelli ARDIC Teknoloji tarafından tasarlandı.
Android tabletler günümüzün popüler teknolojik ürünlerinden biri durumunda. Neredeyse her gün sizlerle bir Android tablet haberi paylaşmaktayız. Bugün de bir Android tablet haberini sizlerle paylaşıyoruz, fakat bu haber diğerlerine oranla epey farklı nitelikte. İstanbul temelli ARDIC Teknoloji, tam 65 inç boyuta sahip Android tablet tasarladığını duyururak teknoloji gündemine damgasını vurdu.

"Dünyanın en büyük Android tableti" ünvanına sahip cihazın videosu YouTube'da yaklaşık 60.000 kişi tarafından izlendi ve epey beğeni kazandı. Bu cihazı tasarlayan ARDIC Teknoloji'ye başarılar diliyoruz.

65 inç boyutlu Türk yapımı Android tabletin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
Alıntı

Tebrikler bizimkilere...
Alıntı

helal olsun gençlere

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

Tebrikler Canlar Helal olsun..
Alıntı

Bu tabletlikten çıkmış be kardeşim TV boyutunu almış Smile
Alıntı

Android, Adroid olalı böyle tablet görmemiştir herhalde.. Big Grin

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Şimdi burda kelimesini söylemeyeyim ama bişeyini çıkartmışlar bizimkiler.
Alıntı

Ben isterim ki bu Android os dizüstü ve masaüstü pc' lerde de çalıştırılacak sürümlerinin de çıkması, böylelikle Microsoft' tun etekleri nasıl da tutuşuyor görün siz.

Alıntı

(17-11-2011, 0:21)Metin demiş ki:  Ben isterim ki bu Android os dizüstü ve masaüstü pc' lerde de çalıştırılacak sürümlerinin de çıkması, böylelikle Microsoft' tun etekleri nasıl da tutuşuyor görün siz.

Bir programlamacı olarak android in linux çekirdeği üzerine yazıldığını biliyordum. Bende acaba x86 mimarisine portlanmış android varmıdır diye google dedeye sordum varmış.

http://www.android-x86.org/
Alıntı

(17-11-2011, 14:02)elektro_fb demiş ki:  
(17-11-2011, 0:21)Metin demiş ki:  Ben isterim ki bu Android os dizüstü ve masaüstü pc' lerde de çalıştırılacak sürümlerinin de çıkması, böylelikle Microsoft' tun etekleri nasıl da tutuşuyor görün siz.

Bir programlamacı olarak android in linux çekirdeği üzerine yazıldığını biliyordum. Bende acaba x86 mimarisine portlanmış android varmıdır diye google dedeye sordum varmış.

http://www.android-x86.org/

Bilgi için teşekkürler, İNŞAALLAH resmi olarak bir Android sürümü çıkar.

Alıntı