What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elektriğe yüzde 9.2 oranında zam yapıldı
#11

Toplanan vergiler ve Paralar dış borç faizine gidiyor... Bizidee böyle sömürüyorlar
#12

Zam değil güncelleme, faiz değil kar, bölücülük değil milli birlik, kazık değil halk öyle istiyor vs.
#13

Herkeze hayırlı olsun.Özellikle oy verenlere!!!!
#14

ses çıkaran yok nasıl olsa, akaryakıtta bizim suçumuz yok diyorlar ama vergiden indirim yapalım demiyorlar. her 1 liralık yakıtta 60 kuruş vergi var indirelim diyen yok.
#15

yaşasın başbakanımız özelleştir daha ne kaldı acaba adamlar istedikleri gib at koştursun şahis odasında bu türklere az bile desin vede bişkin pişkin gülsünler halkına bana burda nerde duydun şekiller yapılmasın aslında bunları katdafi gibi yapacan aslında kat edilmesi gerenkenler kat edilmiyor güzelim katdafi çok güzel imkanları sunan adam ıdam ediliyor niye acaba ABD ABD ABD siz böyle zannediyorsunuz türkiye oyları bir takım başbakanlar geliyorSmile hayır ABD SEÇER yalandan oy oylaması olur vede en çok oyu alan bu oldu medya yansır ama bunların bir sonu olcaktır oda ÖLÜM ÖLÜM ÖLÜM hakka döneceyiz hesap verecek bakayım ozaman orda kimin kene gibi kanları emecekler irin verecekler su yerine hadisde buyurdugu gibi saygılar arkadaşlar sadece diyorum araştırmacı olun arkadaşlar
#16

acaba hiç indirim yapıldı haberi okudunuzmu
#17

Yok dostum indirim falan yok, enerji bakanımız ortadoğudaki sonbahar bittiğinden belki düşer diye açıklama yapıyor sadece bizden birşey beklemeyin diyor. ben dizel araba kullanıyorum. yarın birgün onlarında vergilerini arttıracaklarmış. bir de oradan arabanın değeri düşünce darbe yiyeceğiz.
#18

Bunyas76 Kardeşim 1 litrede 60 Kuruş değil % 60 ı vergiye gidiyor 1 litre akarkaıt 5 tl ise bunu 3 Tl si vergi düzeltmeni rica ederim. Globalleşme Ve küreselleşme adı altında 4 artı 4 artı 4 falan gibi sistemlerle bizleri ortaçağ insanı yapmaya üğraşııyorlar ama. artık geç kaldılar bu insanlar zekidir. çocuklarını nasıl okutacağına kendileri karar verir.
#19

Benzine zam, elektriğe zam, doğalgaza zam. Nasıl olsa kullanmaya mecburuz.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi