What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

en hızlı torrent indirici hangisi

arkadaslar gercekten digerlerine göre fark yaratacak bildiginiz hızlı bi torrent indirici varmı acaba
Alıntı

Program olarak ben Utorrent kullanıyorum hız konusuda ise torrentte seed(karşı taraftan

upload) edenler ne kadar çoksa bide intenet bağlantının hızı kadar son hızda alırsın..

Örnek: Bağlantın 4 mb sedd eden çok çektiğin torenti saniyede 465 kb civarı rahat

indirirsin ...
Alıntı

Bende utorrent veya bittorrent öneririm indirme hızı ise seed (kaynak) sayısı ile ilgili bir olay.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

utorrentten başkasını tanımam ,9,5mb saniyede iniyor normalde bende filmler ,bazen yavaşlama oluyor 5-6 mb iniyo ama nadiren ,türkiyedeki ilkel netle de az uğraşmadım zamanında
Alıntı

(13-12-2011, 3:19)decameronus demiş ki:  utorrentten başkasını tanımam ,9,5mb saniyede iniyor normalde bende filmler ,bazen yavaşlama oluyor 5-6 mb iniyo ama nadiren ,türkiyedeki ilkel netle de az uğraşmadım zamanında

Bağlantı hızını merak ettim birde nerden bağlanıyosun ?
Alıntı

neskali kardes baglantı hızın nedir acaba
Alıntı

utorrent'ten şaşma kardeş ,indirme hızı ise torenlerde yapılan seedlere göre değişkendir..
Alıntı

(13-12-2011, 18:03)jojolove demiş ki:  neskali kardes baglantı hızın nedir acaba

4 mb usta 8 mb netlimitsiz sözde ama 8 mb yi hiç görmedim...
Alıntı

Ben gördüm ve kullanıyorum. Big Grin
[Resim: hKguH.png]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

metin kardes böyle bişeyi gösterdikten sonra ben nasıl yatarım gece sen söyleSmile
mükemmel download hızı baglantın ne acaba
Alıntı