What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

hangi DVBS-Karti (USB2) öneririsiniz ?

selam arkadaslar,
USB DVB-S karti almayi düsünüyorum. Kesinlikle USB2-kutusu olacak.
Hangisini önerirsiniz ?
Alıntı

bence WORLDDVB-S2 HD USB BOX 2104 & CA
Bu ürün mükemmel ve türkiyedeki muadillerinin yarı fiyatına yurt dışından alabilrsin.ben yeni aldım.daha bir hafta oldu.ve hala herseyini keşfedemedim.uğraştıkça başından ayrılamıyorum.
Alıntı

skystar2 USB tv kartı masa üstü bilgisayarda da randıman verirmi? ne gibi farklılıkları vardır?..
başka marka USB DVB-S kartlarıda olabilir...
Alıntı

valla ben aver 706 dvb-s aldım pişman oldum -s2 almak gerekiyormuş hd yayınları için.Yarı fiyatına DVB-S2 buldum.KArgo ucretsiz
internette araştırma yaptım dvb-s ler 30 dolardan başlıyor dvb-s2 lerde 50dolardan 1 tane sipariş verdim.kullananlar memnun.ayrıca dvb-s2 olması super bir olay gormek isterseniz burda
http://shop.prof-tuners.com/
.Siteyle herhangi bir alakam yoktur belirteyim
Alıntı

(08-02-2010, 19:31)mcmontre demiş ki:  valla ben aver 706 dvb-s aldım pişman oldum -s2 almak gerekiyormuş hd yayınları için.Yarı fiyatına DVB-S2 buldum.KArgo ucretsiz
internette araştırma yaptım dvb-s ler 30 dolardan başlıyor dvb-s2 lerde 50dolardan 1 tane sipariş verdim.kullananlar memnun.ayrıca dvb-s2 olması super bir olay gormek isterseniz burda

bende avermedia 700 dvb-s pro var ben hdd yayınlarını izliyebiliyorum açıyo tek kotu yani DVBDREAM da uyudu geçiş sorunu oluyor
Alıntı

(08-02-2010, 20:11)wolfman1903 demiş ki:  
(08-02-2010, 19:31)mcmontre demiş ki:  valla ben aver 706 dvb-s aldım pişman oldum -s2 almak gerekiyormuş hd yayınları için.Yarı fiyatına DVB-S2 buldum.KArgo ucretsiz

bende avermedia 700 dvb-s pro var ben hdd yayınlarını izliyebiliyorum açıyo tek kotu yani DVBDREAM da uyudu geçiş sorunu oluyor

bu işin sırrını banada ogretirmisin o zaman dostum mesala ben 7 derecedeki hiçbir tane HD li yayını bulamıyorum.50 kere tarattım sonra dedilerki onlar DVB-S2 formatında yayın yapıyormus o yuzden bulunamıyormus.Sadece bir tane kanal buluyor orda NAtsionalgeografik sadece onu acıyor.Oda DVB-S yayını yapıyor bendede sizdeki kartın aynısı var bana kanall listenizi yollarmısınız eger siz seyredebiliyorsanız.Bende T 90 ççanak var 8 LNB li astra-hotbord-7E-sirus-thor-hellasat-turksat-eurobird9 bunların hepsinde HD yayın var.Bunlardan sadece DVB-S yayını olanlardan seyredebiliyorum ama DVB-S2 leri daha actıramadım.Bakın burda HD listesi var.Eğer burdaki HD lerden DVB-S222 leri seyredebilen varsa Yardımlarını bekliyorum
Alıntı

skystar3 USB tv kartı kesinlikle öneririm ben yeni aldım daha 1 ay olmadı windovs7 de kullanıyorum çok güzel görüntü net vede dijital hd yayınlarıda mevcut süper hemde şu anda fiyatı peşin 160 tl ye satıyorlar
Alıntı