What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kablosuz klavyelere 10 yıl pil ömrü

Çip üreticisi Broadcom, kablosuz klavyelere 10 yıl pil ömrü sunacak bir Bluetooth çipseti üzerinde çalıştığını duyurdu.

[Resim: 737fft99_mf1824708Jpeg]

Broadcom'a göre BCM20730 Bluetooth çipini kullanan kablosuz klavyeler, ömrü boyunca aynı iki kalem pili kullanacak. Aynı çip, farelerde, 3D active shutter gözlüklerde, uzaktan kumandalarda ve oyun denetimlerinde de kullanılacak. Broadcom'un BCM20730 çipi, USB emülasyon ve şirkete ait ZeroTouch yapılandırma teknolojisini kullanarak yüklemeyi de oldukça baside indirgiyor.

BCM20730 şu an tam kapasite üretim aşamasında, ancak şirket ilk ürünlerin ne zaman ortaya çıkacağı konusunda herhangi bir bilgi vermiyor. Piyasa araştırma şirketi In-Stat'a göre Bluetooth destekli cihaz sevkiyatı, 2013'de iki milyarı geçecek.
Alıntı

Valla çok iyi olur, bırakın 10 yılı 1 sene gitse takla atıcam, güya nano tek maus kullanıyorum şarjlı pilin 15 günü aştığı nadir.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Benim kablosuz microsoft mouse 6 ay gidiyor üstellik hemen hemen hergün pc kullanılıyor evet kaldıki fps oyunlarda oynanıyor o halde 6 ay gidiyor bence senin mouse unda bir sıkıntı vardır. Ama bendeki mouse bluetooth değil.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Logiteh M505 fare kullanıyorum, pil ömrü 450 gün. 14.02.2011' den beridir kullanıyorum elimden düştüğü yok, kalan gün sayısı 240 gün.
[Resim: 8oaX2.png]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Logitech ten kralını tanımam kablosuz mouse da...
Alıntı

Logitech' in C310 Webcam' ı da şahane, fiyatıda uygun. 720p HD olarak işinizi fazlasıyla görür.

Alıntı

Ben arkadaşın aldığı everest marka seti o kullanmadığı için alıp 1 ay denedim, mausun pili bitmedi idare eder dedik ve başka bir everest modelini aldık, 2,4ghz nano alıcılı yine. 1000mw ince şarjlı kalem pil ile 15-20 gün anca gidiyor sadece hafta içi akşamları kullanmama rağmen , bunda şimdi arızamı var beyler arasırada teklemeye başladı namussuz birde.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Logitech' in lazer Unifying nano alıcılı model fareleri çok iyidir. Unifying özelliğine sahip tüm kablosuz aygıtları tek usb nano alıcısıyla pc' nize bağlayabiliyorsunuz, dizüstü pc' lerinde sınırlı sayıda usb portu olduğu için bulunmaz nimet.

Unifying nedir?

Alıntı

Benim alıcıda bunun gibi kçük fakat sadece kendi klavyesi ve mausuyla uyumlu, başka klavyeyi tanıttınmı mausu tanımıyor mausu tanıttınmı klavyeyi .Yani 2 side aynı frekansda olacakmış setmiş .Nede olsa patates marka everest bunu anlamış olduk.

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi