What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kanal Bulma Sorunu

ARkadaslar Kac gundur artık kafayı yiyecem ANlamış degılımsorunun neden kaynaklandıgını öncelikle dvbdream kullanıyorum. En son versıyonu Kurdum ve Türksat uydusunu sectım otomatık taramayı yaptırıyorum ama kanal bulamıyor manuel olarak frekansları giriyorum Cay Tv Powerturk gibi kanallar falan geliyor ama ATV SHOW sTAR KANAL D TNT gibi kanalları bulmuyor manuel olarak giriyorum frekansları yıne bulmuyor ama şöyle bir durum var bende kı uydudan gelen kabloyu tv ye baglı olan cihaza taktıgımda tum kanallar calısıyor yayın yayında da bır sıkıntı yok.

Win 7 Kullanıyorum en son driverları kurdum progdvb yı denıyorum ama cihazı bulmuyor not device diyor ama dvbdream calıstırıyor yardımcı olabilecek bır arkadas var mı sorun nerden kaynaklanıyor olabılır.

Not: Guncel kanal listesinden de Kanalları calıstırmıyor .
Alıntı

diseq ayarını yaptın mı.. uydu ekipmanını yaz ona göre diseq ayarı söyliyim.
Alıntı

emre hocam bendede bi proglem var ben taratıyorum kanal buluyor yanlız kanalları kayd etmiyor [/u]
Alıntı

diseq yok bende Tek lnb var oda turksat baska bı canak yok
Alıntı

tesekurler
ew wrwrw
Alıntı

ya ben ilk defa dvbdream kurdum fakat kanal bulma sorunu var sırf ntv sorunu yaşıyordum akaşam basketi izliyim die fakat dvbdream 57 felan tane kanal buluyor başka kanal bulmuyor budukları dçocuk powerturk felan dün tüm kanalları buldu fakat bugün açtım gen sadece ilk bulduğu 57 felan kanal çekiyor show felan yok bugün programı kaldırıdım yeniden kurum die şimdi sadece o yirmi kanalı buluyor

win7 32 bit
1.5e dvbdream kurulu progdvb hepsini çekiyor sorun nedir

Taranıyor 12729 V 30000 ... -
Sinyal yok
Sinyal bulunamayan TPler: 96
Boş: 0
İsimsiz: 0

Geçen Süre: 10:24

Video Kanalları: 57
Radyo Kanalları: 13
Data Kanalları: 6
Toplam: 76
Tarama tamamlandı.
Alıntı

kablo, bağlantı uçlarını kontrol et.
Alıntı

kablodan değildir progdvb çekiyor şuan dvb viewer tek dvb dream acaba dandik program ondanmı
Alıntı

o zaman frekans listesi eskidir dvbdream\Transponders içine yeni 0420.ini dosyası kopyala
Alıntı

bende de aynı sorun var. uzun zamandır dvbdream kullanmaktayım. defalarca kurdum hep sorunsuz izledim. ama ne vaki bugün aynı sisteme kuruyorum birçok kanalı (atv kanal d vs ) bulmuyor. dvbdream 1.4i ye dönüp denedim yine olmuyor. bilgisayaraforma attım kabloları kontrol ettim. en sonunda hazır kanal listesi yükledim şimdiizliyorum ama bulmaya bulmuyor.
Alıntı