What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meteoroloji karlı ve fırtınalı hava için uyarıyor..
#1

Meteoroloji bu geceden itibaren Trakya ve Marmara bölgesinde karlı ve fırtınalı hava için uyardı. Yarın Batı Karadeniz’de etkili olması beklenen kuzey rüzgarlarının zaman zaman 113 kilometreyle esmesi bekleniyor. Karada çok soğuk ve kar yağışının beklendiği denizde ise fırtına ve dev dalgaların hakim olacağı cumartesi senaryosu şöyle;

[Resim: 2vce3jq.jpg]

Fırtına; Kuzeydoğu yönünden esen poyraz rüzgarı bugünden itibaren etkisini her geçen saat artıracak. Öğleden sonra poyrazın fırtınaya dönüşmesi ve 8 şiddetine kadar yükselerek batı karadeniz ve İstanbul Boğazı girişinde etkili olması bekleniyor. Bu saatlerde dalga yüksekliğinin 3 ila 4 metre arasında olması bekleniyor. Poyrazın Karadeniz’de etkili olduğu saatlerde Trakya’nın Kuzeyinde kar yağışı görülecek.

Kar Yağışı; Trakya’dan başlayan kar yağışı cumartesi günü gece yarısı sabahın ilk saatlerinde İstanbul’a gelecek. Cumartesi günü öğle saatlerinden itibaren de önce Avrupa yakası ardından da Anadolu yakasında kar yağışının etkili olması bekleniyor.

Zinciri olmayana 62 lira ceza
Bu arada İstanbul’da kar yağışının 4 gün süreceğinin belirtilmesi üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü de sürücülerin zincir, halat ve takoz gibi malzemelerini araçlarında bulundurmasını istedi. Bulundurmayanlara 62 TL ceza kesileceği belirtildi.
#2

+ işareti ankaranın üzeri bulutlar baya fazla.

[Resim: 2dqn58w.png]
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi