What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prof Revolution DVB-S2 7500 USB

Sitede birçok kişide olduğunu tahmin ettiğim için bu karta bi konu açmayı uygun gördüm buradan sürücüleri problemleri paylaşalım.

[Resim: prof7500_face1.jpg]

Güncel sürücüler aşağıda

Eklenti Dosyaları
.rar Prof7500_Driver_2.0.0.7_W8_32.rar Boyut: 30.7 KB  İndirilme: 19
.zip Prof7500_Driver_2.0.0.7_XP32.zip Boyut: 31.46 KB  İndirilme: 21
.zip Prof7500_Driver_2.0.0.7_W7_32.zip Boyut: 31.41 KB  İndirilme: 33
.zip Prof7500_Driver_2.0.0.7_W7_64.zip Boyut: 34.34 KB  İndirilme: 38
.rar Prof7500_Driver_2.0.0.7_W8_64.rar Boyut: 33.81 KB  İndirilme: 36

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

sd hd farketmiyor kanallarda disc oluşuyor mozaikleniyor türkmeneli tv de hiçbir sorun yaşamadan seyretmeme rağmen shov da sorun yaşıyorum anlamadım bir türlü çift çekirdekte sorun mu çıkartıyor acaba

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

USB 2.0 porta taktığına eminmisin peki ? işletim sistemi ne ?

Bide bu sürücüleri dene bu sürücüler baya yeni 30.10.2012 tarihli

Alıntı

(17-11-2012, 23:40)elektro_fb demiş ki:  USB 2.0 porta taktığına eminmisin peki ? işletim sistemi ne ?

Bide bu sürücüleri dene bu sürücüler baya yeni 30.10.2012 tarihli

şu an offline yapıyorum bitmesini beklediğim veri var o bitince vindovs 7 yükleyecem vede deneyecem bakalım işallah hallolur
sistemim bayağı eski ama sistemin kaldıramamasından değil ya

Alıntı

XP iyide belli bir zaman sonra çok yavaşlıyor oysa win7 de böyle bir sorun yok ve bence artık win7 (sp1 den sonra) çok iyi çalışıyor herhangi bir sorunu yok ve ram kullanımıda gayet iyi gelçi ben temaları vb gereksiz servisleri kapattım gerek olursa yazarım burdan sana nasıl yapıldığını

Alıntı

tamam WindoWs yedi veya sekiz yükleyince burdan haber veririm

Alıntı

ben bu kartı çoktan almak istiyorum fakat daha önce aldığım farklı marka usb kartlarda diseqc ve frekans sorunu yaşadım. acaba bunda sinyal kalitesi ve diseqc problemi varmı.
Alıntı

(18-11-2012, 20:27)abdullah36 demiş ki:  ben bu kartı çoktan almak istiyorum fakat daha önce aldığım farklı marka usb kartlarda diseqc ve frekans sorunu yaşadım. acaba bunda sinyal kalitesi ve diseqc problemi varmı.

kesinlikle yok sinyal çoğu yerde okuyorum diğer kartlara göre bariz artış oluyormuş ben kullanıyorum vindovs vista 7 8 lerde kullanamadım benim donanımla alakalı heralde xp de sorun yok çift anten kullanıyorum türksat çift lnb ile hem diğer odadaki uydu alıcısına hemde diseqc ile bana hem türksat hemde diğer çanakla hiçbir sorun yok

Alıntı

windows 7 64 bit te kullanıyorum Hortbirt , astra , türksat sorun yok
Alıntı

Prof Revolution DVB-S2 7500 USB kartından sipariş verdim yola çıkmış geliyor elime geçince deneyeceğim bakalım tv kartta hd dönemi gecikmişte olsak nasıl olacak Big Grin..çanakta disecq motor var bu kart usals destekliyor mu acaba motoru otomatik olarak kullanabiliyor mu yoksa biz mi ayarlıyacağız gerçi zamanla her şeyi öğreniriz ss2 kulanırkende acemiydik Big Grin
Alıntı