What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

QQ Box lme usb kartı kumandası

arkadaşlar selamlar. 6 ay önce almış olduğum Qbox usb sharp tunerli çin malı tv kartımın kumandasını hiç kullanamadım.forumlarda bu modelle ilgili yardım bulamadım.dvbdream kullanıyorum sorunsuz şekilde. acaba technisat cf dosyasını dvbdream içine atarsam sorunum çözülürmü. ya da başka bir yolu varmı. kumandam çok küçük model. winlircde çalıştıramadım.lütfen yardım ediniz.teşekkürler.
Alıntı

resmini buraya nasıl yapıştırabilirim,yapamadım.
Alıntı

(30-11-2011, 23:39)ucankartal demiş ki:  resmini buraya nasıl yapıştırabilirim,yapamadım.

marka ve modeli ne kartın

Alıntı

QQBox lme dvb-s siyah renk kumanda algılayıcısı içinde,ayrıca alıcı kablosu yok.
Alıntı

usb mi pci mı?
Alıntı

usb,fotoğraf göndermem mümkün olsa!.
Alıntı

(30-11-2011, 23:56)ucankartal demiş ki:  usb,fotoğraf göndermem mümkün olsa!.

arkadaşım usb ye usp yazarsan sana yardımcı olmakta zorlanırım.

http://www.scribd.com/doc/56766446/QQ-Bo...eam-Manual burada pdf kurulumu var..

winlirc ile işin yok. bda olarak aygıtı tanıt. sonra kumanda seçeneklerinden winlirc hariç diğerlerini dene.
Alıntı

Teşekkür ederim sanıyorum bu yardımcı olacak.Cihaz bu .
Alıntı

Tekrar selamlar ne yaptıysam olmadı.kumandam çalışıyor.sadece cd.nin içindeki blaze tv'yi açıyor oda patch istediği için kullanamıyorum.win.7 ultimate. dvbdream 1.7 kullanıyorum. twinhan seçeneğide olmadı.lütfen daha fazla bilginiz var ise yardımcı olunuz.
Alıntı

Dvbdreamde native i seçtinmi kumanda kısmında?

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı