What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung 300 milyon telefon sattı

Güney Koreli dev Kasım sonu itibarıyla 300 milyondan fazla cep telefonu satarak rekor kırdı.

[Resim: RGT9F.jpg]

Akıllı telefon pazarındaki yükselişi hız kesmeyen Güney Koreli elektronik devi Samsung, kendi rekorunu kırdı. Tüm cep telefonu segmentlerinde Kasım 2011 sonu itibarıyla, yani sadece 11 ayda 300 milyon cihaz satan firma, geçen yılın tümüne ait 280 milyonluk rakamı bir hayli geride bırakmış oldu.

Samsung'un bu başarısında agresif pazarlama yöntemleri, bir zamanlar Nokia'nın sıkça başvurduğu 'çok seçenekli ürün portfötü' stratejisini izlemesi ve elbette Androidli akıllı telefonlara olan talep rol oynadı.

Samsubng Galaxy S ve SII akıllı telefonlar, iPhone'dan sonra dünyanın en çok satan akıllı telefonları olarak firmaya güç kazandırmış görünüyor. Android'in yeni sürümü olan Yeni Ice Cream Sandwich'li Galaxy Nexus telefonun bu ay piyasaya çıkması da Aralık rakamlarına bir hayli katkıda bulunacak.

samsung cep telefonunun rekor kırmasında benimde katkım var tabiki çünkü bitanede ben almıştımBig Grin

(12-12-2011, 22:52)cemocem demiş ki:  samsung cep telefonunun rekor kırmasında benimde katkım var tabiki çünkü bitanede ben almıştımBig Grin

Sizin adınıza sevindim, benimde katkıda bulunacağım kesin. Big Grin

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Allah bereket versin, bizde bi cep radyosu bile yapamıyoruz vede satamıyoruz.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Konu Kilitli