What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Saniyede 20 film indirme..

Evet arkadaşlar her ne kadar benim gibi birçok dvbking üyesininde hayali olduğunu bilsemde Böyle

bi olay Avrupada gerçekleşti..!!!

Kod:
Avrupa'daki bazı insanlar için artık elektrik, su ve doğalgaz kadar vazgeçilmez olarak görülen geniş bant internet hızında rekor üzerine rekor kırılıyor. İsveç'in Jönköping şehrinde 20 bin kişinin katılımıyla süper geniş bant internet bağlantısı denendi. Yetkililer 120 megabit hızındaki internet bağlantısı ile katılımcıların bir saniye içerisinde 20 uzun metrajlı film ve 4 bin mp3 müzik parçasını indirerek dünya rekoru kırdıklarını belirtti.
Alıntı

millet fezaya biz mezara pahalı şekilde olandan
Alıntı

bir ekleme de benden ;
katılımcıların indirdiği 20 uzun metrajlı filmin içeriği xxx çıktı ; Smile
rekoru tescil eden kurumların ve insanların çoğunun neden sert sert katılımcılara baktığı anlaşıldı.... Smile
ecnebi milleti değil mi ? daha ne bekleyebilirsiniz ki ; gerçi bizim türk erkek ve kadınlarının da onlardan aşağıya kalır yönü yok ....SmileSmile
(şaka yaptım canım ecnebi bile olsa insanların günahına girmeyiniz ; kimbilir ne indirmişlerdir ?)
Alıntı

Bizde baya bekliycez neden cunku ttnetle herşey mumkun Smile
Alıntı

saniyede o olay 120mb netle mümkün degil, zaten yeni nesil harddisklerden olması gerek kullanıcıların elinde. Bizim harddisklerin hızı buna izin vermez ,benim netim 80mb bulgaristanda oturuyorum ve 1 film saniyede 9,6mb ile iniyo u torrentte maksimum hızı bu bende
Alıntı

(24-11-2011, 14:32)decameronus demiş ki:  saniyede o olay 120mb netle mümkün degil, zaten yeni nesil harddisklerden olması gerek kullanıcıların elinde. Bizim harddisklerin hızı buna izin vermez ,benim netim 80mb bulgaristanda oturuyorum ve 1 film saniyede 9,6mb ile iniyo u torrentte maksimum hızı bu bende

karşı taraf yani sunucuda önemli sunucu hat hızına bağlı.
Alıntı