What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar HD 2 TRT HD Ses sorunu

Selam TRT HD de goruntu var ama ses yok Progdvb 6.x kullanıyorum bunun nedeni ne olabilir diger kanallarda ses var ama TRT HD de ses yok goruntu super
Alıntı

(09-04-2011, 2:22)uzakuzay demiş ki:  Selam TRT HD de goruntu var ama ses yok Progdvb 6.x kullanıyorum bunun nedeni ne olabilir diger kanallarda ses var ama TRT HD de ses yok goruntu super

dvbviewer kur sorun hallolacak,illa ki progdvb diyorsan ,ac3 filteri yükle ,kulllandıgın işletim sistemi xp büyük ihtimalle win7 kullanıyorsan microsoftun ses ve video kodeklerini kullan sorun hallolur,sırasi ile settings ,audio codecs ac3 te ac3 codec seçili hale getir

[Resim: dvb.jpg]
Alıntı

TRT HD ac3 yayın yapıyor filtrelerin yüklü olması şart.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

bu filtreler nelerdir? progdvb de ayari ac3 e getiriyorum ama yinede ses yok, diger kanallarda ses var
Alıntı

bu filtreler nelerdir? progdvb de ayari ac3 e getiriyorum ama yinede ses yok, diger kanallarda ses var
Alıntı

ac3 v1.63 son versiyondu sanırım, birde audio rendereri default directsound seçerek deneyin

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı