What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar2 sinyal sorunu

Normalde sinyal sorunum yoktu fakat2 hafta önce %34 lerde sinyal alıyordum kaploda sorun var diye düşünerek arkasındaki kablodan biraz kestim ve tekrar taktım ama girerken zorlanma oldu ve şu an hiç sinyal yok sorun kartta mı yoksa taktığım yerdemi yardımcı olursanız sevinirim
Alıntı

Yine deneme yanılma ile bir şeyler yapacağız anlaşılan
Alıntı

(23-01-2012, 0:26)muharib demiş ki:  Yine deneme yanılma ile bir şeyler yapacağız anlaşılan

Şu an farkettim mesajı eğer hiç sinyal yok ise ve kabloyu kesdiğini söylüyorsun kötü bir haber olabilir ama tuneri yakmış olabilirsin.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

tuner de sorun yokmus kardeş ben de sp3 var soft_4.6.0_dvb_pc_tv_stars_6998 ve bu kurulu ondan dolayı sorun olur mu sp2 den yükselttim sp3 ü
Alıntı

Bende de xp sp3 kurulu ve skystar2 kullanıyorum sen sürücüyü tekrar yükle öyle dene.

Alıntı

kullandığın driver benim ki ile aynı mı?
Alıntı

Evet 4.6.0 sürümlü olan aynı olması lazım

Alıntı

yok kardeş denedim olmuyor bir ara çok az sinyal alıyordum şimdi oda yok
Alıntı

Daha önce farketmedim ama senin uydunun pozisyonu kaymış felan olmasın başka bir alıcı ile denedinmi aynı uyduyu receiver vs. ile bi onu dene yoksa boşuna uğraşıyosun sürücülerle felan.

Alıntı

yok denedim kardeşim receiver da zaten aynı öanaktan sinyal alıyor onda sinyal %90 larda driver sorunu çekiyorum bence sende net framework ün hangi sürümü yüklü ben sp3 ü sp2 den sonra yükledim güncelleştirmeler ile bu problemi çeken çok.d çözüm olması lazım ama kaç gündür uğraşıyorum olmuyor
Alıntı