What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Somali için 479 milyon 100 bin lira toplandı

"Somali'ye Yardım Kampanyası" kapsamında toplanan tutar, 479 milyon 100 bin liraya ulaştı.
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamaya göre, bugün saat 17.00 itibarıyla AFAD tarafından 99 milyon lira, Diyanet İşleri Başkanlığınca 193 milyon lira, diğer kampanyalar kapsamında da 187 milyon 100 bin lira toplandı. Yardımların toplam tutarı 479 milyon 100 bin lira oldu.
Açıklamada, başkanlığın koordinasyonunda Somali'ye 9 uçak ve 7 gemiyle 49 milyon lira tutarında, yaklaşık 17 bin ton ağırlığında insani yardım malzemesi gönderildiği belirtilerek, "Dost ve kardeş Somali halkının bu zor günlerinde yanında olan ve bağışlarını esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlarımızla hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ederiz" ifadesine yer verildi.

İŞTE TÜRK MİLLETİNİN GÖNÜL ZENGİNLİGİ...

Umarım tüm yardımların tamamı yerine ulaşmıştır, geçmişte bu yardımlarla maaş bile ödenmişlerdi.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

Bana göre önce kendi milletindeki sorunları çözüp sonra başka milletlere yardım yapılmalı.Geçenlerde İnternete düşen eski genelkurmay başkanının açıklamalarında karakolların hatalı yapıldığını ve teröristler için adeta hedef
olduklarını söylemişti.Karakolların yeniden yapımı için,Silahlı kuvvetlerde askerlere adam gibi silah alınması için(askerlere tarihi G3 silahı veriliyor bu silahla terör falan önlenmez zaten önlenemiyor),askerlere çelik yelek alımı için yada başka ülkelerden heron yada benzer teknolojik silahlar almak için Silahlı kuvvetlere yardım toplansa daha da makbul ve sevap olurdu.Yada ülkem için bu para kullanılsaydı,yazık her gün şehit cenazesi geliyor...
Konu Kilitli