What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steven Spielberg den Fatih Sultan Mehmet Filmi

İstanbul’u fethederek bin yıllık Bizans hakimiyetini yıkan, bu nedenle çağ açan hükümdar olarak tarihe geçen Fatih Sultan Mehmet’in hayatı sonunda beyaz perdeye aktarılıyor.

Fatih Sultan Mehmet’in filmini ise iki kez en iyi yönetmen Oscar’ı Er Ryan’ı Kurtarmak gibi filmlerin yaratıcısı Steven Spielberg olacak.

Spielberg’in, Mart veya Nisan gibi İstanbul’a gelerek, İlber Ortaylı, Erhan Afyoncuoğlu ve Murat Bardakçı gibi isimlerle bir araya gelerek, filmle ilgili bir ön çalışma yapacağı bildirildi.

Filmin şu ana kadar yapılmış sinema filmleri arasında en yüksek bütçeli film olması planlanıyor.

Tom Cruise ise Fatih rolünü oynayacakmış.Tüm dünyada ve ülkemizde sinemalarda olacak.

Sevinelim mi, kaygılanmaya mı başlayalım? Kendi şanlı tarihimizi çekecek teknolojik altyapımız yok, bir yahudi yönetmen, hemde israil ile ilişkiler kopmuşken tarihimizin en parlak devirlerinden birini sinemaya aktaracak.

Spielberg alanında bir numara bir isim, fakat tarihimizi doğru ve tarafsız perdeye yansıtabilecek mi?

En azından "Muhteşem yüzyıl" dizisi gibi olmaz diye düşünüyorum.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

çok bile ,iyi olur öküz altında buza aramakta üstümüze yok ,adam istanbula bedava tüm dünyada reklam yapacak neymiş efendim yahudiymişte bilmem neymişte habertürk denilen o haberi takip etmiyorum çünkü neremle güleyim onların haberlerine bilemiyorum artık

(23-01-2011, 3:40)Metin demiş ki:  En azından "Muhteşem yüzyıl" dizisi gibi olmaz diye düşünüyorum.

ne diyelim inşallah. ama yaparsa dehşet bir film meydana çıkar diye düşünüyorum.

Ülke tanıtımına olumlu yönde katkısı olması dileğiyle, şimdiden hayırlısı olsun.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Umarım gerçekleri aktarır ekrana, onun dışında kaygılanmaya gerek yok, Spielberg bu işin en iyisi...

bu haberin asılsız olduğu çıktı.. fatih altaylı ve ekibinin işiymiş..

(03-07-2011, 23:44)emre demiş ki:  bu haberin asılsız olduğu çıktı.. altaylı ve ekibini işiymiş..

böyle bişeyin şuanda olacağını bende sanmam, çünkü AKSOY film şirketi 'Fetih 1453' filminin çekimlerini bitirdi yakınlarda vizyona girecek..
Konu Kilitli