What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transedit ile HD (dvb-s2) kanalları Şebeke (network) ile tarama

Şuan lazım oldu ve denk geldi . çok teşekkürler
Alıntı

evet faydalı bir konu olmuş. teşekkürler.
Alıntı

ustat herşeyi harika bi şekilde anlatmışssın dedikleri tek tek yaptım ama sonunda hd kannalları buldum sellect all yapıyorum ama bi türlü uptade all aktif olmuyor yani orası silinik bir şekilde duruyo bunu sebebi nedir acana taratıp buluyoz ama dvb viewer gönderemiyorum.................
Alıntı

(17-12-2011, 11:50)COBALT22 demiş ki:  ustat herşeyi harika bi şekilde anlatmışssın dedikleri tek tek yaptım ama sonunda hd kannalları buldum sellect all yapıyorum ama bi türlü uptade all aktif olmuyor yani orası silinik bir şekilde duruyo bunu sebebi nedir acana taratıp buluyoz ama dvb viewer gönderemiyorum.................
Add/update aktifse ordan da olur.
Alıntı

Bu sürümü DVB-S kanalları için denedim, sorunsuz çalışıyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(18-12-2011, 4:58)rerererara demiş ki:  
(17-12-2011, 11:50)COBALT22 demiş ki:  ustat herşeyi harika bi şekilde anlatmışssın dedikleri tek tek yaptım ama sonunda hd kannalları buldum sellect all yapıyorum ama bi türlü uptade all aktif olmuyor yani orası silinik bir şekilde duruyo bunu sebebi nedir acana taratıp buluyoz ama dvb viewer gönderemiyorum.................
Add/update aktifse ordan da olur.

yok ustat yeni verdiğinde olmadı bende export file ile attım ben hd kanallarda denedim skystar hd2 ile ......
Alıntı

@COBALT22

Eğer win7 kullanıyorsan programı yönetici olarak çalıştır.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

güzel bir çalışmaya benziyor zamanım olursa deneyeceğim
Alıntı

hocam sen süpersin ya teşekkürler.
Alıntı

linkler yenilenebilirmi..?
Alıntı