What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TRT HD den sinyal alamıyorum.

Akadaşlar trt hd yi eutelsat w3a dan rahatlıkla izliyorum,türksat 3a dan sinyal alamıyorum.Yada bazı uydulardaki hd kanalları kapsama alanında olmasına rağmensinyal gelmiyor.bunun nadenini bilen bir arkadaş var mı acaba.sshd2 pcı dvbviewer yada smart dvb kullanıyorum.
Alıntı

TRT HD kanalının frekansı 11041 V 6400 3/4 (DVB-S2/8PSK MPEG-4) istersen tekrar kontrol et..
Alıntı

(31-12-2010, 19:14)emre demiş ki:  TRT HD kanalının frekansı 11041 V 6400 3/4 (DVB-S2/8PSK MPEG-4) istersen tekrar kontrol et..

yok denedim yine olmuyor.ayarlarındamı bi numara var anlamadım ki.diğer uydulardada bazı frekansları bulamıyor.bu kartı kullanan problem yaşayan varsa yazsın lütfen .iyi yıllar.
Alıntı

dvbdream ile dene...
Alıntı

bendede skystar hd2 var 11043 V 6400 3/4 (DVB-S2/8PSK frekansı ile dvb dreamda izliyorum ama bi geliyo bi gidiyo 1 saat var 3 saat yok
Alıntı

hocam iyi günler aynı sorun bendede var bende çözüm bulamadım eutelsat w3a da sorun yok türksat ta maalesef sinyal bir geliyor bir gidiyor genellikle başka uyduya geçiş yapınca gidiyor çözüm bulan olursa çok memnun oluruz skystar hd2 tv kartı dvb dream ve prog dvb pro kullanıyorum
Alıntı

türksatta bütün kanallarda gidip geliyosa sorun antende dir ama sedece trt .hd. de .ise o sorun herkezde var heralde
Alıntı

(31-12-2010, 20:49)tambi demiş ki:  bendede skystar hd2 var 11043 V 6400 3/4 (DVB-S2/8PSK frekansı ile dvb dreamda izliyorum ama bi geliyo bi gidiyo 1 saat var 3 saat yok

Ben de aynı kartı kullanıyorum. Ama henüz trt hd yi hiç izyemedim.
Alıntı

sürekli yayın yok sanırım...
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi