What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trt hd donuyor

Trt hd 11043 Mhz V 6000 frekansında kanalı açınca sadece bir saniye görüntü geliyor daha sonra donuyor. Sebebi ne olabilir? (kart skystar hd)
Alıntı

sinyal zayıf veya anten ayarlı degil,hd kanallar için antenin çok iyi ayarlanmış olsun gerek,bende haftada 1-2 saat izleyebiliyorum trt hd yi anten 120lik ama parabolik sinyal kırılıyo
Alıntı

alakası yok arkadaşım canak ayarıyla türksat snyal alıyosan diğer kanallarda sorun yoksa senin promlemin codec ayarlarında onlara yoğunlaş saygılar
Alıntı

Diğer hd kanallar normal codekten değil bende anlamadım gitti. Sinyal ise %60.
Alıntı

(18-07-2010, 20:12)ahmetkucukkaya demiş ki:  Trt hd 11043 Mhz V 6000 frekansında kanalı açınca sadece bir saniye görüntü geliyor daha sonra donuyor. Sebebi ne olabilir? (kart skystar hd)

PC donanım özellikleriniz nedir?

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

alakasız olsun diye dedim zaten Big Grin ,dün gördümya çanak anten ben ,hiçbişeyi kurcalama antene yogunlaş 12 yıılık tecrube var karşında ve birde bana hangi dvb playeri kullandıgını yazrmısın ,dvbviewerde mükemmel görüntü var bizim yerli hd bu kadar olur ancak Big Grinprogdvb ve dvbdream de var bende senin gibi sorun yok sadece sinyal gidip geliyor bende sende de aynı durum var ,diğer uydularda sorun yok ne hd ne de normal kanalda
Alıntı

şu an türksat ta trt hd frekansı yazarsanız cok sevinirim çünkü verilen frekanslardan sinyal alamıyorum
Alıntı

11043 v 6400 3/4
12688v6400 3/4
Alıntı

Kart Skystar hd pc özellikleri; Q6600, 3 gb ram ve 9600 gt ek. Dvbdream kullanıyorum.
12688v6400 3/4 ben bu frekanstan sinyal alamıyorum, sinyal alabilen var mı?
Alıntı

ben haftada 1-2 saat yayın alıyorum o yüzden pek ilgilenmiyorum ,zaten kanal boş tekrar tekrar dunya kupası verir artık
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi