What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TSK'dan şok belgelere cevap!

[Resim: 9404taraf1.jpg]

Genelkurmay, Taraf'taki belgenin ispatı durumda sorumluların yasalar çerçevesinde yargı makamları tarafından cezalandırılacağına konun sonuna kadar araştırılacağını duyurdu.

Açıklama da demokrasi ve hukuk devleti ilkelerine uymayan personelin kurumumuz da barındırılamayacağı ifadelerine yer verildi.

birzamanlar akp de bunu yapıyordu medyayla işnin bittiği kanaatine vardı ve hayatının hatasını yaptı halkın gözünü boş vaatlerle doldurdu halka ekmek verdi yardım yaptı hangi paralarla amerikadan aldığı paralarlamı deniz fenerinden aldığı paralarlamı yoksa sattığı vatanımızın paralarıylamı vatan bukadar ucuz değil arkadaşlar birtorba kömür biraz yağ birazda din istismarına satmayalım vatanımızı ezilenin yanında değil ezilmemenin yanında olalım

güzel bir açıklama inşallah sonuna kadar gidilir artık bu tip gündemlerin türkiyenin gündeminden çıkması lazım herkes kendi işini yapsın türk insanı demokratik bir şekilde istemediği yönetimi sandığa gömmesini bilir yakın tarihimize bakın kaç yıllık partiler tarih oldu şu anki hükümeti istemeyenler olabilir beğenmeyen ler ola bilir ben de dahil ama bunun karşılığı darbe değil milyon larca insan oy veriyorsa saygı göstermek lazım kusura bakmayın ama 2 çuval kömüre veyahut 2 koli gıdaya oy verecek kadar onursuz değil bu milleti küçük görenler zaten sandıkta karşılığını alıyo saygılar

(21-06-2009, 22:56)cem38cem demiş ki:  birzamanlar akp de bunu yapıyordu medyayla işnin bittiği kanaatine vardı ve hayatının hatasını yaptı halkın gözünü boş vaatlerle doldurdu halka ekmek verdi yardım yaptı hangi paralarla amerikadan aldığı paralarlamı deniz fenerinden aldığı paralarlamı yoksa sattığı vatanımızın paralarıylamı vatan bukadar ucuz değil arkadaşlar birtorba kömür biraz yağ birazda din istismarına satmayalım vatanımızı ezilenin yanında değil ezilmemenin yanında olalım
deniz fenerinden aldığı paralarlamı yoksa

Deniz feneri olayında Tayyibin sahte belgeci Akman'ı kendini yıpratırcasına koruması çok ilginç. Tayyip'in kendisini ve partisini yıpratmak pahasına Akman'ı koruması "demekki Akman konuşursa acaba Tayyip daha mı çok yıpranacak" sorusunu getiriyor insanın aklına. Hala herkesin ne olduğunu bildiği Akman'ı savunmasının başka bir açıklaması yok.

öyle almanyadan ithal idaalarla bu işler olmaz almanya ya güvenmemek lazım Türkiye deki derin devletin arkasında almanyanın olduğu söyleniyor. Bu doğan grubunun alman ortaklarına da dikkat etmek lazım bunlar böyle rastlantılarla açıklanacak işler değildir.

Ne oldu sonunda almanya takipsizlik kararı verdi.

Deniz feneri davası çıktı, Ergenekon saoruşturmasında yeni dalga geldi. Bu seferde Tayyip mayınlı toprak meselesine şiddetli puan kaybetti bu belge çıktı. Bu belgenin sahtemi değilmi veya ergenekonun gerçekmi değilmi olduğu hakkında şu an için kesin kaanatte olmayız ama ne zaman Tayyibin başı sıkışsa bu tip bir olay çıkıyor. Bu son belge çıkmadan önce Tayyip kendi seçmenince bile eleştirilmişti. Bu belgenin çıkması ile Tayyip seçmenini hem kendine hemde birbirine bağladı. AKP'li vekillerin nerdeyse tümü daha yargı kararını beklemeden belge gerçekmiş gibi açıklama yapıyor ve bu arada mayın yasası tereyağından kıl çeker gibi gündeme gelmeden geçiyor. Mayın yasasının son hali doğru düzgün tartışılamadı bile....

Sadece mayın yasası ile de ilgili değil bu durum. Tayyip askerin kendisine müdahale etmesini istiyor. Çünkü ülkenin ekonomosi kötüye gitmekte ve ülkenin bu durumu değiştirecek ekonomik gücü yok. Eğer AKP geçtiğimiz seçimlerde kapatılsaydı AKP nin oyu %47 den %36'ya düşmeyecekti ve bir iki sene sonra taşlar yerine oturduğunda %60'la gelecekti belkide. Önümüzdeki 2010 yılına bile güzel bakamıyor ekonomistler ve bende ekonomonin içerisinde biri olarak bu görüşlere katılıyorum. Bu da kötü gidişatta Tayyip'in 2011 seçimlerindeki oy oranını ciddi şekilde etkileyeceği bilinen birşey ve Tayyip bu durumdan kurtulmak istiyor. Ve bunlardan sonra dinci basında belgeler hatta belge olup olmadığı bilinmeyen fotokopiler çıkıyor.

Bu yazdıklarımda bu belge hakkındaki şüphelerimdir.

herkesin bir planı olduğu açık. ancak burada önemli olan plan ile amaçlanan..

sizin dediğinize göre bu belgeyi hazırladığı iddia edilen yarbay hükümetle ortak çıkarlara sahip. ikiside aynı plan için çalışıyor demek ki???

(22-06-2009, 16:24)emre demiş ki:  öyle almanyadan ithal idaalarla bu işler olmaz almanya ya güvenmemek lazım Türkiye deki derin devletin arkasında almanyanın olduğu söyleniyor. Bu doğan grubunun alman ortaklarına da dikkat etmek lazım bunlar böyle rastlantılarla açıklanacak işler değildir.

Ne oldu sonunda almanya takipsizlik kararı verdi.

Onun için Akman sahte belgelerle kendini aklamaya çalıştı değilmi. Ondan sonra Alman mahkemeleride Akmanın belgesini sahte olduğunu onayladı. Sonra Akman belgemde sadece eksiklikler var hiçbir yerde kullanmadım sadece basına verdim dedi daha sonra belgeyi resmi işlemlerde kullandığı ortaya çıktı. Akman almanyaya giremiyor bile Big Grin Bi de senin dediğine bak.

Türkiye deki derin devletin arkasında almanyanın olduğu söyleniyor

Eğer Türk derin devletinin arkasında almanya varsa neden Almanyada hızlı bir şekilde soruşturmaya başlayarak karara bağlanmış bir dosya Türkiyede kaplumbağa hızı ile devam ediyor. Eğer Türk derin devletinin arkasında Almanya varsa dava Almanyada nasıl hızlı görüldüyse Türkiye de ayni şekilde hızla görülür ve karara bağlanır. Wink Hem kim söylüyor bunu 30 yıllık hayatımda ilk defa Türk derin devletinin Arkasında Almanya olduğunu duydum. Smile
(22-06-2009, 16:45)emre demiş ki:  herkesin bir planı olduğu açık. ancak burada önemli olan plan ile amaçlanan..

sizin dediğinize göre bu belgeyi hazırladığı iddia edilen yarbay hükümetle ortak çıkarlara sahip. ikiside aynı plan için çalışıyor demek ki???
Hiç birşeyi bilemiyoruz işte... O komutanın imzalayıp imzalamadığını da bilemiyoruz. Ele geçen bir fotokopi sadece... Türkiyeyi böyle bir karanlığın içerisine sürüklediler işte. Ayni plan içinde olabilir, ayrı bir plan içinde olabilir. Ama şunu çok iyi biliyorum ki darbe olsa en çok Tayyibin işine yarayacak. Mağdurları oynayacaklar böylelikle...
Konu Kilitli