What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türk Hack Timi BM'yi vurdu..
#1

Dünyanın ilk siber savunma ordusu olarak bilinen ve bu zamana kadar hacklediği siteler ile adından sıkça söz ettiren Türk internet korsanları Ayyıldız Tim üyeleri, BM'nin Çin'de Uygur Türklerine yapılan katliama sessiz kalmasından dolayı tepki göstererek, BM'nin resmi internet sitesi içerisinde yer alan Ermenistan uzantısını çökertti.

[Resim: WASRX.png]

Çin'de Uygur Türklerine yapılan katliam sonrası, Çin'den yayın yapan internet sitelerini çökerterek Türk-Çin sanal savaşın başlamasına neden olan Ayyıldız Tim üyeleri, BM'nin Uygur Türklerine yapılan katliama sessiz kalmasını protesto ederek, BM'nin resmi internet sitesi içerisinde yer alan Ermenistan uzantısını çökertti.

BM'nin Ermenistan uzantısını ele geçiren Türk internet korsanları, site içerisine Uygur Türklerine yapılan katliamın yer aldığı fotoğrafları koyarak, "Adı Birleşmiş Milletler olan
katliam ve ölümleri izlemekten başka bir işe yaramayan yaratıklar, Çin'de 196 Uygur idam edilirken yine izlediniz. Sizin röntgencilikten başka ne işiniz var bunu öğrenmek istedik. Neden Uygur Türkleri için sesiniz çıkmıyor. Yoksa koca BM, Çin'den mi korkuyor? Biz Ayyıldız Tim olarak onlarla sanal savaşımızı sonuna kadar sürdüreceğiz" diyerek bilgi notu bıraktı.

Ayyıldız Tim üyeleri tarafından yapılan açıklamada, BM'nin resmi internet sitesi içerisinde yer alan ülke uzantılarının tamamının çökertileceği bildirildi.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj



Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi