What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vodafone 3G Mobil internet fiyatları belli oldu..

Vodafone 3G mobil internet fiyatlarını açıkladı. Hayal kırıklığına uğradığımı söylemek istiyorum.
1GB limitli interneti ayda 30 tl ye hemde 12 aylık taahhütle veriyorlar.
Limit aşımında her 100MB'lık kullanım 5 TL.

Vodafone 1 GB veya 3 GB'lık Hesaplı İnternet Paket'lerinden herhangi birine 12, 18 veya 24 aylık taahütte bulunan herkese, birbirinden şık Mobil Modem'lerden biri hediye. Ayrıca, 18 veya 24 aylık taahütte bulunanlara, ilk 3 ay sabit ücret de bizden. Bu sabit ücret neyse o da kafamı karıştırdı.

Taahhüt süresine göre düzenleme yapılmış. En uzun sözleşmeyi yaparsanız en iyi 3g usb modemi alıyorsunuz. Tarifeye bakılırsa en düşük hız 3.2mbps (300kbyte/sn) Sanırım daha çok modemi pazarlıyorlar Big Grin

[Resim: uw1bx.jpg]

Ayrıntılı Bilgi İçin

Beğenmedim uygun değil.

bakalım biraz daha ayrıntılar gelsin.. adsl ye rakip olmasını ümit ediyoruz. rekabet olmazsa tekele, fahiş fiyatlara devam..

(18-07-2009, 12:15)emre demiş ki:  Vodafone 3G mobil internet fiyatlarını açıkladı. Hayal kırıklığına uğradığımı söylemek istiyorum.
1GB limitli interneti ayda 30 tl ye hemde 12 aylık taahhütle veriyorlar.
Limit aşımında her 100MB'lık kullanım 5 TL.

Vodafone 1 GB veya 3 GB'lık Hesaplı İnternet Paket'lerinden herhangi birine 12, 18 veya 24 aylık taahütte bulunan herkese, birbirinden şık Mobil Modem'lerden biri hediye. Ayrıca, 18 veya 24 aylık taahütte bulunanlara, ilk 3 ay sabit ücret de bizden. Bu sabit ücret neyse o da kafamı karıştırdı.

Taahhüt süresine göre düzenleme yapılmış. En uzun sözleşmeyi yaparsanız en iyi 3g usb modemi alıyorsunuz. Tarifeye bakılırsa en düşük hız 3.2mbps (300kbyte/sn) Sanırım daha çok modemi pazarlıyorlar Big Grin

[Resim: uw1bx.jpg]

Ayrıntılı Bilgi İçin

tm bi rezalet ya bu ne allah aşkına yok 1 gb si 30 tl dalgamı geçiyosunuzun 1 gb yi aya büldükmü günde 30 saniye girmek gerekecek Big Grin internete lanet olsun bizde ne umutlanmıştık bu telekom hırsızlığından kurtulacağız ama malesef hayel kırıklığına oğradım şahsen yine telekomla devam edeceğiz görünüşe göre gsm şirketleride satabileceklerse satsınlar bakım adamlar dalga geçer gibi 3 gb 40 -50 tl alacaklar bide sabit öcret filan kesin 150 tl yi bulur fatura hele bide kotayı aşarsan vay haline allah bilir bin tl fatura gelir lanet olsun ya yokmu bizi bu soyguncu telekomda kurtaracak
alın mobil internetinizi başınıza çalın bide bangır bangır reklam yapıyolar nah alırız o pahalı mobil interkazığınızı telekomla devam en iyisi başka yolu yok

Adamlar kaç gün önceden habersizce sitelerine koydular zaten.Türkiyede ilk olarak forumda
(07-18-2009) 18 Temmuz tarihinde bilgileri vermiştim..
Konu Kilitli