What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vücut frekansınız ve hastalıklar
#1

Biofotonik alanında öncü bir biyofizikçi olan Alman doktor Fritz Albert Popp, bütün canlı hücrelerin ışık saçtığı ve ışığın kaynağının DNA olduğunu söylemekte.

Fritz'e göre DNA sadece tek frekans değil, birden çok frekans yayınlayabilir, hem organizmanın içinde hem de organizmalar arasında foton alışverişi oluyor. Yani kelimenin tam anlamıyla her birimiz birer ışık parçasıyız.
[Resim: 0GCK5.jpg]
Baş parmağın foton yayımına dikkat!

Canlı hücrelerin ortama enerji yaydığı fikri yeni değil.

- 1920 yılında Dr. Raymond Rife belli frekansları kullanarak virüsleri ve bakterileri yok edebildiğini buldu.

- Nikolas Tesla insan vücudunun yaydığı frekanslarla karışan dış frekansları yalıtabildiğimiz vakit hastalıklara karşı büyük bir direnç geliştireceğimizi savundu.

- İsveçli radyolog Bjorn Nordenstrom 1980’li yıllarda bir tümörün içine bir elektrot yerleştirilip doğru akım verilirse tümörün eridiğini bulguladı.

Dr. Robert O. Becker “The Body Electric” adlı kitabında insan vücudunun elektriksel frekanslarını belgeledi.

Araştırmalar her canlının bir frekansa sahip olduğunu ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor. Geçen yüzyılın başında Amerikalı doktor Bruce Tainio insanların ve gıdaların biyofrekanslarını ölçen bir alet geliştirdi. Esans yağlar uzmanı D. Gary Young’un da yardımıyla araştırma frekanslar ve hastalıklar arasındaki ilişkiyi incelemeye yöneldi. Bu ekip aynı zamanda esans yağların insan vücudunun frekansları üzerine etkisini de inceledi. Keşifleri bir hayli şaşırtıcı.

CANLILARIN FREKANSLARI

İnsan Beyni
72-90 MHz

İnsan Bedeni (Gündüz)
62-68 MHz

Soğuk algınlığı belirtileri
58 MHz

Grip belirtileri
57 MHz

Kandida
55 MHz

Epstein-Barr
52 MHz

Kanser
42 MHz

Ölüm başlangıcı
25 MHz

İşlenmiş/Konserve yiyecekler
0 MHz

Kuru otlar
12-22 MHz

Taze otlar
20-27 MHz

Esans yağlar
52-320 MHz

Sağlıklı bir insan vücudunun 62-68 MHz’lik bir frekans aralığı var. Hastalık ve rahatsızlıklar 58 MHz’de baş göstermeye başlıyor. Esans yağlar insan tarafından kullanılan doğal maddeler arasında en yüksek frekansa sahip olanları. Yukarıdaki frekans tablosunda bir uçta işlenmiş/konserve yiyecekler dururken (0 MHz) öteki uçta en yüksek frekans ile gül yağı (320 MHz) bulunmaktadır. Hz. Peygamber 'in saç ve sakal bakımında gül yağı kullanması, saçlarını gül yağı ile yağlamasının diğer bir hikmetide bu olsa gerek.
[Resim: D1fpZ.jpg?1]
Esans Yağların Frekansları :

Gül
320 MHz

Herdemtaze
181 MHz

Günlük
147 MHz

Lavanta
118 MHz

Alman papatyası
105 MHz

Mür
105 MHz

Melissa
102 MHz

Ardıç
98 MHz

Sandalağacı
96 MHz

Melekotu
85 MHz

Nane
78 MHz

Galbanum
56 MHz

Fesleğen
52 MHz

Tainio ve Young adında iki bilim insanının yaptığı testlerden birinde her ikisi de 66 MHz vücut frekansına sahip olan iki erkekten ilki eline bir bardak kahve almış ve o daha kahveyi içmeden 3 saniye içinde frekansı 58 MHz’e düşmüştür.

Daha sonra bir esans yağını koklamış ve frekansı tekrar 66 MHz’e çıkmıştır. İkinci kişi kahveden bir yudum almış ve frekansı 3 saniye içinde 52 MHz’e düşmüştür. Fakat esans yağını kokladığı anda frekansı tekrar yükselmemiştir. Kahve içtikten sonra frekansının tekrar 66 MHz’e çıkması üç gün sürmüştür. Demek ki frekanslarımız başka maddelerin ciddi bir biçimde etkisi altında

Araştırmada ayrıca olumsuz ve olumlu düşüncelerin frekanslarımız üzerideki etkisi de incelenmiştir.

Olumsuz düşüncelerin insan frekansını 12 MHz kadar düşürdüğü, oysa olumlu düşüncelerin frekansı 10 MHz kadar yükselttiği bulgulanmıştır. Dua etmek frekansı 15 MHz kadar yükseltmektedir. Bu durumda klinik çalışma göstermektedir ki ciddi bir hastalık engeli olmayan kişiler sağlıklı kalmak için şu ya da bu şekilde bir ruhani uygulamaya ihtiyaç duymaktadır.

Kanıtlar gösteriyor ki esans yağlar da kişinin frekansını yükseltmede önemli bir rol oynayabilmektedir. 78 MHz’in altında olan esans yağlar vücudun fiziksel yapısını dengelerken, yüksek frekanslı yağlar Gül ve Günlük duygusal ve ruhsal seviyelerde denge getirmektedir. Bir esansı kokladığınız zaman beynimizin amigdala denilen bölümü etkilenir ki burası hafızanın ve duyguların saklanıp serbest bırakıldığı yerdir.
[Resim: w5aJM.jpg]
Bizi etkiliyor olabilecek olumsuz frekansların farkında olmalıyız. Birçoğumuz bitkiler üzerindeki klasik müzik ve hard rock müzikleriyle yapılan deneyi biliyordur. Klasik müzikle birlikte bitkiler serpilirken, hard rock onları öldürmüştür. İnsanlar da farklı değil.

Beslenmemizden, fiziksel çevremizden gelen karmaşık ve olumsuz frekanslar eninde sonunda hücresel yıkıma ve parçalanmaya neden olacaktır. Bununla birlikte aramızda çok az insan dağlara, köylere kaçabilir. Kentsel yaşam birçoğumuz için kaçınılmaz bir ortamdır. Ana neyse ki esans yağlar, dua, ibadet gibi olgular var. Bunlar sayesinde frekansımızı tekrar yükseltebiliriz.

Resme tıklayarak büyük boyutunu indirebilirsiniz.
[Resim: qAub9.jpg]
Alıntı
#2

Daha bilgilerimizde veya farkında olmadığımız nice bilgiler var insan öğrendikçe şaşırıyor teşekkürler bilgi için

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi