What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 8 Developer çıktı!

Microsoft, başta mobil platformlara yani ARM mimarisine vereceği destek olmak üzere, çok sayıda yeniliğe evsahipliği yapacak olan yeni nesil işletim sistemi Windows 8'in geliştirici önizleme sürümünü yayınladı. Henüz sadece x86 mimarisine yönelik yayımlanan sürümün 32-bit'lik versiyonu 2.8 GB, 64-bit'liği ise 3.6 GB'lık büyüklüğe sahip.

[Resim: TRR0X.jpg]

Min. Sistem gereksinimleri ise şöyle:

En az 1 GHz hızında işlemci
1GB RAM (64-bit için 2GB öneriliyor)
16 ya da 20 GB'lık boş alan (32/64-bit)
DirectX 9 destekli ekran kartı

İşletim sistemini dilerseniz sadece uygulamaları içerecek şekilde ya da uygulamalar+araçlar ikilisi ile yükleyebilirsiniz ama eğer araçlarla birlikte (geliştirici araçlarından bahsediyoruz) yüklemek isterseniz temiz kurulum yapmanız gerekiyor. Sadece işletim sistemi formunda yükleyecekseniz buna gerek yok, yükseltme şıkkı üzerinden doğrudan yükleniyor mevcut sisteminizin üzerine. Tavsiyemiz yedeğini alıp (ya da yeni partisyona) doğrudan temiz kurulum yapmanız.

32bit ISO

64bit ISO

Developer Tools
Alıntı

indiriyorum hacı
bakalım nasılmış
Alıntı

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

emre kardes eline saglık indirdim kurdum fakat tv kartı olayı nasıl olcak bu sistemde tv kartımı calıstırabilirmiyim
Alıntı

(16-09-2011, 16:21)cyborg demiş ki:  emre kardes eline saglık indirdim kurdum fakat tv kartı olayı nasıl olcak bu sistemde tv kartımı calıstırabilirmiyim
ekran kartı için farklı bir işlem yapmana gerek yok.. sürekli kullanma bu sadece önizleme sürümü..
Alıntı

sevgili adminim tv kartı ekran kartı deil yani ss2 hd tv kartım var bu sistemde dvb dreamı calıstırmam mümkünmü acaba yani demek istedim bu sistem görüntü hız cok hosuma gitti tek eksigim tv kartım bu sürümde calıstırma sansım varmı ne yapmam gerek bu arada x64 sürümünü yükledim yardımcı olursan cok sevinirim emre adminim saygılar
Alıntı

arkadaslar dvb dreamda görüntü ve ses geliyo fakat görüntü kösede ufak pencere seklinde cıkıyo bunu nasıl tam ekran yapabilirim lütfen yardım
Alıntı

beyler windows 7 ss2 driver setup lazım nolur yardım edin
Alıntı

güzel birşeye benziyorda sanki tema vin7 gibi

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

(16-09-2011, 16:44)cyborg demiş ki:  sevgili adminim tv kartı ekran kartı deil yani ss2 hd tv kartım var bu sistemde dvb dreamı calıstırmam mümkünmü acaba yani demek istedim bu sistem görüntü hız cok hosuma gitti tek eksigim tv kartım bu sürümde calıstırma sansım varmı ne yapmam gerek bu arada x64 sürümünü yükledim yardımcı olursan cok sevinirim emre adminim saygılar

Ben çıktıktan 1 gün sonra kurdum, tüm donanımlarda win-7 driverlerinin hepsini destekliyor. SS2'de prog dvb kullanıyorum, şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım....
Alıntı