What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wireless Adaptör almak istiyorum

Wireless Adaptör almak istiyorum ama bir turlu bulamadım çekim alanı genis ve 60 tl asmayacak asadabılır önerilerinizi bekliyorum tskler...
Alıntı

AirTies 2410 çekim alanı çok iyi olduğu söyleniyor.
http://airties.com/product-details.asp?p...ler&dil=tr

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Ben tp link kullanıyorum.Memnunum epeydir.30 tl civarı aldım masaüstü pc için.
Alıntı

hemen bbakıyorum iyiye benziyor ama çekim alanında yasalar kaç mt diye arastirmaya devam ama iyiye benziyor baya tsk
tsk vestham bunda yazdim yarın carsiya çıkıp soruyum + arastirmaya devam
Alıntı

AirTies 2410' unun fiyatı elektroworld' e 75 tl ye gördüm, Çift kanal N standardı 300Mbit. TP link lerin kapsama alanı düşük

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

AirTies 2410 kaç metre alır 1 2 km kapsama olanlar varmis onlar hangisi oluyor ben okuldan alıcam beles ama 200 mt var arada .....
Alıntı

(03-12-2011, 1:27)Metin demiş ki:  AirTies 2410' unun fiyatı elektroworld' e 75 tl ye gördüm, Çift kanal N standardı 300Mbit. TP link lerin kapsama alanı düşük
Ev içi yetiyor.Daha profosyonel kullanım için yetmeyebilir.

Alıntı

Bugüne dek birçok cihaz elimden geçti , şuan için en iyi kapsama alanı ve yüksek mw güç dersek alfa036nhr 2w tavsiye ederim.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

iyi araştır ralink çipset kullanan adaptörleri alma kopma ve ani hız düşüşleri oluyor tecrübeyle sabittir.
Alıntı

Ralink cipsetler realtek e göre daha stabildir, bunların en iyisi ise atheros cipli cihazlardır.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı