What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Erdoğan'dan rest: Ya silahı bırakın ya da...

Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'daki saldırıdan sonra yaptığı ikinci açıklama sert çıktı. Erdoğan, "ya silahı bırakın ya da daha farklı uygulamalar başlatıyoruz" dedi.

[Resim: VuUxD.jpg]

Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da dün meydana gelen silahlı çatışmayla ilgili ikinci kez konuştu. Erdoğan, bugün yaptığı ikinci konuşmasında sert mesajlar vererek bundan sonra terörle daha sert bir şekilde mücadele edileceği sinyalini verdi..

laf
bu saldırı seçim zamanı olsaydı oyumun rengi farklı olabilirdi

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL

Bu zamana kadar yapılacak şeyler vardı da yapmadınız öyle mi ? Bu ölenler boşuna mı öldü yani ?

Böyle terörle mücadelemi olur uzmanlar bas bas bağırıyor.. Uzman birlikler, hava desteği, insansız hava araçları taş taş üstünde bırakmayın...

Bozuk saatin, doğruyu gösterdiği iki zaman noktasından biridir. Bu o saatin sağlıklı bir şekilde zamanı gösterdiği anlamına gelmez.

ya bir sürü heron var bilmem ne var nasıl bu adamları görmüyolar anlamadım ya inanılmaz bişey ,yani sanki birileri bunları bile bile eylem yapsınlar diye bekliyo,kardeşim bu ordu 850 000 degilmi zaten milyar dolarlar gitmiyomu her sene teröre o zaman niye topyekün savaş başlatmıyorsun pkk lıyım ben erkeğim deyen çıksın o zaman ortaya, boyle keçi gibi dagda saklanmak kolay sıkıyorsa çıksın bakalım meydana

Arkadaşlar bütün bu olanlar Büyük Ortadoğu Projesi (B.O.P.) nin bir parçası.
Maalesef üzülerek söylüyorum ki, bundan en fazla 10 yıl sonra Tayyip Erdoğan a oy verenler pişmanlık duyacaklar.
Tayyip Erdoğan çıkıp, ben Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanıyım, Diyarbakır da B.O.P nin başkenti olacak dediğinde kimse bunu önemsemedi... Nedir bu B.O.P kimse sorgulamadı... 2005 yılında katılmış olduğum bir konuşmada yazar İBRAHİM KARA o günden bu olacakları söylemişti... Çünkü bu olanlar taaa 1890 lardan başlıyor...
Yani kısacası B.O.P aslında Büyük İsrail dir ve Yahudiler yavaş yavaş bu amellerine ulaşmaya çalışıyorlar ve Maalesef Kürt vatandaşlarımız da Yahudilere hizmet eden BDP ve terör örgütü PKK nın yalanlarına inanıyorlar.
Amaç doğuda bir Kürt devleti değil, esas amaç Büyük İsrail, Nil den Fırat a kadar uzanan BÜYÜK İSRAİL için çalışılıyor ve üzülerek tekrar söylüyorum, Başbakanımız Sayın Tayyip Erdoğan da bu oyunun bir parçası...

Kitap okumayı seven Arkadaşlarıma İBRAHİM KARA nın SİYONİZM ve Yeni Dünya Düzeni Kitabını okumalarını ve Osmanlı İmparatorluğunun nasıl çökertildiğinden, Türkiyenin nasıl kurulduguna, Neden sağcı solcu diye ayrıldığımıza, neden Alevi sünni diye bölünmeye çalışıldığımıza ve nihayet hiçbirinin başarılı olamayıp TÜRK KÜRT diye ayrıldıgımıza ve bunun neden başarılı olduguna dair ve gelecekte neler olacağına dair herşeyi okuyacaksınız...

aynen aktarıyorum.

"Türkler öyle bir millettir ki, Hayatta bir tane bile kalsa devlet kurup intikamını alır."
Sözün Sahibi : Adolf Hitler

Kaan Sparrow arkadaşımız çok doğru yazmış,tebrik ederim.Bu arada t.u.r.k.e.y.f.o.r.u.m sitesinde üyeydim ama orada başta ''Haydut'' adlı co-adminstator'ün keyfi banlamaları yüzünden artık o site benim için bitmiştir,o sitede 13 şehit verildiğinde bile üyelerin haklı tepkilerini sildiler anlayacağınız o site ve benzer siteler artık Büyük Ortadoğu Projesi (B.O.P.)ne destek veren sitelerden,üye olan varsa lütfen o siteye bir daha asla girmeyiniz,milli bir şey yazsanız anında silip banlıyorlar adalet madalet yok o sitede,zaten üyelerin çoğu bilgisiz,abuk sabuk fikirleri var,ama bu sitede baya bilgilili insan var,inşallah hep böyle gideriz...
Şimdiye kadar çok gördük teröre karşı sert konuşmaları ama sert konuşma ile terör çözülmüyor,başbakan ''demokratik özerklik''ilan edenlere hiç bir şey demiyor,halbu ki ''israil'e''bile sert konuşuyordu,bu işte bir iş var ama acaba ne...
Bu konularda Bilgilenmek için Türksatta kanal b,art,sağlık tv(kanal99),ulusal kanal izleyin masalları değil tüm saklanan gerçekleri bu kanallardan öğrenebilirsiniz arkadaşlar.

agurbuz kardeş öncelikle aramıza hoşgeldin, yazımı begendiğine sevindim ve haklısın ülkemizde bilgisiz ve cahil çok ve en tehlikeliside bunu kabul etmeyenler.
Doğru söyleyenin dokuz köyden kovulduğu bir ülkede yaşıyoruz.
Umarım memleketimiz insanları birgün gözlerini açar ve gerçekleri anlar,
yoksa iş işten geçecek...
Konu Kilitli