What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kandil'de PKK hedefleri bombalanıyor
#1

[Resim: 9h5g21.png]


Türk savaş uçakları, Kandil ve Zap'taki PKK terör örgütüne ait hedefleri bombalıyor.

Türk savaş uçakları yaklaşık dört saattir Kandil ve Zap'taki PKK hedeflerini bombalıyor. Hava operasyonu, Hakkari Çukurca'da 10 şehit verilmesinin ardından başlatıldı. Diyarbakır'da ki 8. Ana Jet Üssü'nden kalkan savaş uçakları saat 21.00 civarında harekete geçerek, Heronlarla tespit edilen Kandil ve Zap'taki terör örgütü hedeflerini bombalıyor.


PKK kamplarına saat 21.00'de başlayan hava operasyonu Türkiye tarihinde, kullanılan malzemeler bakımından bir ilk olduğu bildirildi. Operasyona 15 savaş uçağı katılıyor. Teröristlere inlerinde adeta bomba yağdırılıyor.
Türk ordusu ilk kez, ABD'nin Pakistan'daki El Kaide kamplarını bombalamada kullandığı 'ağıre bombardıman' malzemelerini kullanıyor.

Günlerdir Diyarbakır'daki askeri üsse bu malzemeler yığılıyordu.

Bombardımanın gece boyunca ve gündüz saatlerinde de süreceği iddia ediliyor. Bombardıman, sadece kamplara değil, gençlik örgütlemesinin yapıldığı yerleşim yerlerine de yapılıyor.

Haber kanallarına bağlanan emekli askerler ve uzmanlar, bu türden büyük bir operasyonun PKK'ya 3-4 yıla malolacağını bu süre içinde toparlanmasının hayli zor olacağı görüşünde bulundular.


Kaynak (sabah)
#2

Doğru istihbarat + teknoloji + hava harekatı + kara harekatı pisliklere o dağları dar eder..
#3

Aynen kardeşim, ne gerekiyorsa yapılmalı
#4

ben pek etkisinin olduğunu düşünmüyorum zaten medyada da gaz alma harekatı diyor

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
#5

Daha öncede şöyle vurduk böyle vuruldu lazerle işaretlendi, falan oldu fıstık oldu ne oldu ,eskisinden fazla teror hortladı.Kökden sağlam bir çözüm olmadıkça bu terör bitmeyecek.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi