What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Suriye'de asıl ayaklananların Kürtler olduğunu medya neden gizliyor?
#1

Suriye'de asıl ayaklananların Kürtler olduğunu medya neden gizliyor?Suriye,Irak,İran ve Türkiye'deki Kürtlerle birlikte amaç Büyük Kürdistanı oluşturmak(tabi bu devlet de Taşeron olacak),peki bunu kim yaptırıyor:İsrail ve ABD.Niye?:hem Enerji kaynaklarına sahip olacaklar hemde Tevratta yazan Büyük İsraili kurmuş olacaklar.Peki sıkı durun bütün bunları Türkiye'nin ağabeyliği ile Türkiyenin öncülüğünde yaptırmak istiyorlar,maalesef plan istedikleri gibi gidiyor Türkiye Kuzey Irak'a artık ağabeylik yapıyor,Kuzey Irak'ın gelişmesi için elinden geleni yapıyor(bu kadar Şehidimize rağmen,çok yazık) hatta geçenlerde Kuzey Irak bölgesel yönetimiyle görüşen İstanbul büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaş ''Kuzey Irak'ta 2 milyon konut için hizmet vereceğiz!'' dedi.Hala olayları çözemeyen arkadaşlar varsa artık herşey apaçık ortadadır.
#2

Gariptir. Türk Milleti adına hareket edenler, Türk olmadığı gibi, Kur'an hükümlerine baktığımda da münafık ya da kafir tanımlarının müşahhas karşılığını görüyorum, şahıslarında. Türk Milleti bir kez daha kendini ısıracak köpeklere, bir şekilde sahip çıkacak ve kendi elleriyle besleyecek, zaten yapıyorda. Dün ermeni ve rumdu büğün ise kendilerine özellikle fransızların çalışmaları ile tarih ve dil uydurulan ne idüğü belirsizler. AB projelerinde o kadar edepsiz ve küstahça hareket ettiler ki, Karakeçili Aşiretinin Güneydoğu'daki koluna bile gidip siz kürtsünüz propagandası yaptılar. Bütün bu olanlara karşı çıkanlara faşist diyenler, geri kafalı diyenler, dünya artık büyük bir köy global olun diyenler, bu Milletin düşmanları ile diyalog içinde kırıştıranlar, medeniyetler arası pazarlamacılar karşısında aymazlık içinde bulunanlar; bir Millet bile olsa, benim Milletim bile olsa aymazlığının cezasını çekecektir. Aynı aymazlık Peçenek Türklerinin tarihde eriyip gitmelerine sebep olmuştu. Benzerinin bu Milletin başına gelmemesi için bir sebep ve engel göremiyorum. Aymazlık ve bana dokunmayan yılan bin yaşasın anlayışı da bence birer suç olarak tanımlanmalı ve cezasını çekmelidir.
Ne Mutlu Türküm Diyene, Ne Mutlu Türk doğup, Türk gibi tavır alıp Türk kalabilene.
Saygılarımla
#3

hama'nın neresinde kürtler var bazı yerler zorlama olmuş..
#4

Belki fazla Kürt yoktur ama amaç Kesinlikle Suriye,Irak,İran ve Türkiye'deki Kürtlerle birlikte Büyük Kürdistanı oluşturmak ve ilk mesajda yazdığım diğer nedenlerdir.
#5

Bu projenin başındaki maşa kim acaba? milletimiz birde bunu görebilseydide ona göre oyunu kullansaydı.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
#6

BOP ( AMERİKA NE DERSE O OLUR ) ???????????????
#7

düşüncelerenize aynen katılıyorum.
#8

agurbuz kardeşime katılıyorum zaman gelecek böyle olacak bir gün gelecek biz kime oy vermişiz diyecekler vede bu kadar nasıl hükümetde durdular diyecekler vede savaşta çıkacak nasıl ırakın savaşta elleri konları baglı olduda savaş ta birsey yapamadılar öyle olcak sanmayın bizim tankımız tüfek var onlar bizde emanetdir Smile
tam savacagız bakacagızki abd diyecek kimin tankıyla tüfeyiyle şavaşıyorsun bir gün gelecek bunlar olacak
#9

Bu yüzdendir ki Türkiye dışa bağımlılığını artık atmalıdır.Kendi uçağını ,helikopterini silahını aracını kendisi yapmalıdır.Adam ordan düğmeye basıyor bizim F16 çakılıyor, kim biliyor içindeki elektronik donanımı? ne koyduklarını, menfaatlerine aykırı bir durumda blokeyi koyar geçer elin oğlu.O günler uzak değil tedbiri şimdiden almalı askeriyemiz bu arge çalışmalarına bizzat önem vermelidir.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi