What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 1.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İmza Sahte Çıktı!
#1

Türkiye 'nin tartıştığı, hükümeti devirme planı olduğu iddia edilen belgenin altındaki imzanın albay Dursun Çiçek 'in özel işlemlerinde kullandığı imza ile aynı olduğunu, ancak Çiçek 'in askeri savcılığa farklı imza verdiği ortaya çıktı.

İstanbul Bölge Kriminal Laboratuvarı 'ndaki incelemede bu iki değişik imza hakkında "Çiçek'in Askeri Savcılık'ça alınan ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilen ifadesinde Çiçek'in imzasını değiştirdiği görülmüştür" ifadesi yer aldı.

Son olarak gözler Adli Tıp Kurumu'nun hazırladığı rapora çevrildi. Genelkurmay Başkanlığı Askeri Savcılığı, inceleme isteğini özel kurye ile Adli Tıp Kurumu'na da iletti. Adli Tıp, gelen talimat doğrultusunda imza örneklerini aynı gün içinde ve 3 kişilik uzman bir ekiple inceledi ve cevabı hemen ertesi gün Askeri Savcılığı'na iletti. Adli Tıp da Jandarma Kriminal'in raporuyla aynı doğrultuda görüş bildirdi. Adli Tıp, "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" altındaki imza ile mukayese için gönderilen imzalar benziyor şeklinde rapor verdi.

Hürriyet ve Milliyet 'e bakın hiç bu haberden bahsetmişler mi?

Haber7
#2

bu ülkenin yıllarca kanını emen medya patronlarının kim olduğunu biliyoz santajlı yazılar yazarak hükümetleri yönlendirmelerı çıkarları bitti eski günlere hevesliler ne etsinler kimse takmıyo artık bunları sahte demokratlar türkiyemi sevseler kalkınmasını isteselerdi onlarda manşet yapardı buna benzer haber göremezsin bun ların haberlerinde
#3

SAdece Milliyet, Hürriyet değil AKP yandaşı medyada taraflı haber yapıyor, işine gelmeneyen haberleri yayınlamıyor. Deniz feneri davası buna en güzel örnek mesela, ya da talep daralması sonucu meydana gelen deflasyonu sevinerek enflasyon eksi çıktı diye vermesi bunlardan sadece bir kaç tane örnek... ekonomik desen güllük gülistanlık gösteriliyor tayyip medyası tarafından ama fabrikalarımız, işletmelerimiz kapanmaya devam ediyor.

Bakmayın Aydın Doğan'ın şu an AKP yi eleştirdiğine, Tayyibi, Tayyip yapan A.Doğanın yalan ve taraflı haberleridir ve 2002-2007 döneminde Aydın Doğan servetini ikiye katlamıştır. Nasıl katladığını da biliyorsunuz. Fakat daha sonra D.Feneri davasında Tayyibin haberi yayınlayan medya gruplarına resmen hesaplaşırız demesi ile dananın kuyruğu koptu. Zaten krizde geliyordu ve A.Doğan muhalefet yaparak halk nazarında kendisine olan güveni sarsmak istemezdi ve AKP ye muhalefet yapmaya başladı. Bunun üzerine Tayyip başbakan olduğunu, kameralar önünde olduğunu unutarak A.Doğana bende senin defterlerini karıştırırım diyerek büyük pot kırdı. Eğer A.Doğanın devlete yaptığı yamuğu biliyorsan neden şimdiye kadar bekledin diye eleştirildi Tayyip. Sonra A.Doğana vergi bocu çıktı aniden. Davaları sürüyor....
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj şimşek59
05-03-2012, 22:33Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi